Wprowadzenie

Witamy w Story Creator Mode

Wejdź w interakcję z historią jak nigdy wcześniej i zanurz się jeszcze głębiej w świat Assassin’s Creed Odyssey dzięki funkcji Story Creator Mode, która pozwala ci tworzyć własne przygody fabularne osadzone w realiach Starożytnej Grecji. Najważniejsza jest tu swoboda twórcza, a dzięki edytorowi zadań oraz wielopoziomowemu systemowi dialogów jedynym ograniczeniem jest twoja własna wyobraźnia. Graj w przygody tworzone przez innych użytkowników i odkrywaj nowe opowieści, snute przez członków naszej społeczności.
Rozgrywa przygody

Dziennik przygód

Wyszukaj przygody stworzone przez społeczność lub dodaj te, w które chcesz zagrać, do swojego dziennika przygód, aby później móc odnaleźć je w dzienniku zadań.
Odkrywaj przygody
Stwórz przygody

Story Creator

Twórz własne opowieści z ulubionymi historycznymi i fikcyjnymi postaciami z Assassin’s Creed Odyssey i wzbogacaj je o elementy rozgrywki, własne dialogi i misje ze zróżnicowanymi celami do zrealizowania. Korzystaj z szerokiego wachlarza celów, by tworzyć zabawne i wymagające przygody. Story Creator jest dostępny wyłącznie w języku angielskim.
Stwórz przygodę