Wprowadzenie

Witamy w Story Creator Mode

Wejdź w interakcję z historią jak nigdy wcześniej i zanurz się jeszcze głębiej w świat Assassin’s Creed Odyssey dzięki funkcji Story Creator Mode, która pozwala ci tworzyć własne przygody fabularne osadzone w realiach Starożytnej Grecji. Najważniejsza jest tu swoboda twórcza, a dzięki edytorowi zadań oraz wielopoziomowemu systemowi dialogów jedynym ograniczeniem jest twoja własna wyobraźnia. Graj w przygody tworzone przez innych użytkowników i odkrywaj nowe opowieści, snute przez członków naszej społeczności.
Rozgrywa przygody

Dziennik przygód

Wyszukaj przygody stworzone przez społeczność lub dodaj te, w które chcesz zagrać, do swojego dziennika przygód, aby później móc odnaleźć je w dzienniku zadań.
Odkrywaj przygody
Stwórz przygody

Story Creator

Twórz własne opowieści z ulubionymi historycznymi i fikcyjnymi postaciami z Assassin’s Creed Odyssey i wzbogacaj je o elementy rozgrywki, własne dialogi i misje ze zróżnicowanymi celami do zrealizowania. Korzystaj z szerokiego wachlarza celów, by tworzyć zabawne i wymagające przygody. Story Creator jest dostępny wyłącznie w języku angielskim.
Stwórz przygodę
Samouczek

Nauka tworzenia

Dołącz do Herodota w jego wędrówkach po całej Grecji, aby poznać wszystkie tajniki Story Creator Mode. Każdy znajdzie tu dla siebie odpowiednie samouczki, od tych opisujących zupełne podstawy aż po te, poświęcone najbardziej zaawansowanym funkcjom.
Dowiedz się więcej