Square Curl
Square Curl
Starożytna Grecja, 431 p.n.e.

PRZEŻYJ EPICKĄ ODYSEJĘ LEGENDARNEGO GRECKIEGO BOHATERA

Złoty wiek bogów, herosów, piękna i wojny.

World

URUCHOM ZWIASTUN

Przerwij proroctwo i wybierz swoje przeznaczenie!

World

NA TWEJ DRODZE LEŻY ŚWIAT PEŁEN NIEBEZPIECZEŃSTW

Przygotuj się na wyzwania i odkryj przygody, jakie przygotowała dla ciebie starożytna Grecja.

World
Na PC / XBOX ONE / PS4

Gra już dostępna

Zyskaj dostęp do 2 dużych wątków fabularnych, Assassin's Creed 3 REMASTERED i nie tylko!

KUP TERAZ
World

WYBIERZ SWÓJ LOS

Jako najstarsze z dzieci spartańskiego generała, skazano cię na śmierć... ale udało ci się przeżyć. Teraz wyruszasz w długą odyseję by odkryć sekrety swojego rodu. Od wyrzutka po żywą legendę. Decyzje, które podejmiesz w trakcie podróży, zmienią los starożytnej Grecji.

World
GRECJA, 431 p.n.e.

W OTWARTYM ŚWIECIE PEŁNYM PRZYGÓD I HEROSÓW

Z wyżyn zaśnieżonych szczytów po głębiny Morza Egejskiego. Odkryj kraj pełen tętniących życiem miast, niezbadanych miejsc i ukrytych skarbów. Żywy, dynamiczny świat, bogaty w mity i niebezpieczeństwa, nieustannie ewoluujący i reagujący na skutki twoich decyzji.

World

WYPŁYŃ NA TAJEMNICZE MORZA I WALCZ

Steruj bez przerwy pośród tętniących życiem wysepek i pełnego niebezpieczeństw morza. Personalizuj wygląd swojego statku, uzupełniaj uzbrojenie według swoich preferencji i werbuj unikalnych specjalistów do załogi, by walka na morzu szła po twojej myśli.

World

ZANURZ SIĘ W ŚWIECIE STAROŻYTNEJ GRECJI

Tajemniczy świat skrywa się pod powierzchnią oceanu, czekając aż ktoś go odkryje. Skocz do krystalicznie czystych wód, by zbadać zatopione ruiny i świątynie, szukaj skarbów we wrakach i odkryj dawno zapomnianą sieć podwodnych jaskiń.

World

WALCZ O SWOJE

Wykaż się niezwykłymi zdolnościami bojowymi i zmień losy bitwy w trakcie wojny peloponeskiej.

World

DZIĘKI LEGENDARNYM ZDOLNOŚCIOM

Jako następca Leonidasa, króla Sparty, dziedziczysz jego złamaną włócznię, otrzymując dostęp do legendarnych zdolności, które możesz dopasowywać do swojego stylu gry.

World

W HEROICZNYM BOJU

Świat pogrążony w wojnie. Zademonstruj swoje zdolności w heroicznych bitwach na wielką skalę.

World

WYBIERZ SWOJĄ DROGĘ

Pierwszy raz w serii Assassin's Creed możesz wybrać, w którego bohatera się wcielisz w trakcie wędrówki – Aleksiosa lub Kasandrę.

World

WYBIERZ SWÓJ STYL GRY

Przygotuj się na wojnę. Dostosuj swój styl gry, dzięki dużemu wyborowi zdolności: wojownika, zabójcy lub nawet strzelca. Obszerny arsenał broni, od mieczy po włócznie, oraz unikalny sprzęt, pozwolą ci zadawać śmierć na wiele sposobów. Personalizuj każdą część ekwipunku i ulepszaj zdolności, aby zyskać przewagę w walce.

World

WYBIERZ SWOJĄ ŚCIEŻKĘ

Nie ma niewłaściwych dróg, złych decyzji, jedynie nieskończone możliwości. Twoje wybory kształtują świat wokół ciebie, poprzez 30 godzin dialogów, prowadzących do różnych zakończeń gry. Uważaj na decyzje, które podejmujesz. Niektóre mogą cię zaprowadzić ku klęsce.

World

PRZEŻYJ ODYSEJĘ

Assassin's Creed® Odyssey pozwoli ci wybrać twoją ścieżkę w świecie złotej ery starożytnej Grecji. Zostań legendarnym bohaterem i odkryj sekrety swojej przeszłości.

KUP TERAZ