arrowLeft arrowRight play asscreedf2 lambda mu hand alpha beta gamma delta epsilon zeta eta theta iota kappa arrow-down pc ps4 ps4 download xbox1 xbox1 download arrow arrow-right arrow-up twitter facebook facebook like glyph-error glyph-all glyph-friends glyph-mine glyph-trending flag filter calendar plus heart
Jan Update_Header

W tym miesiącu w Assassin's Creed® Origins – styczeń

08-01-2018 09:00

Mamy nadzieję, że Święta upłynęły radośnie i w imieniu całego zespołu Assassin’s Creed życzymy ci wszystkiego najlepszego w 2018 roku! A teraz pora już przejść do tego, co Assassin’s Creed® Origins zaoferuje ci w styczniu.

Aktualizacja gry

W tym miesiącu opublikowana zostanie nowa aktualizacja, która wzbogaci grę o kolejne treści. Oto, czego możesz się spodziewać:

  • Nowe zadanie z okazji premiery pierwszego dodatku, zatytułowanego The Hidden Ones
  • Aktualizacja asortymentu skrzyni Heka, która wzbogaci go o przedmioty z pakietów Koszmar, Pierwsza Cywilizacja, Gladiator oraz Zwariowany Pakiet
  • Nowa opcja sprzedaży strojów w warsztatach tkaczy

The Hidden Ones

W styczniu będzie miała miejsce premiera pierwszego dużego dodatku, zatytułowanego The Hidden Ones. Opowie on o tym, jak Bayek wspólnie z Asasynami stawił czoła Rzymianom, okupującym zupełnie nowy region w grze.

Jan Update_Hidden Ones

Oto, co przyniesie dodatek:

  • Całkowicie nową, rozbudowaną opowieść
  • Zwiększenie limitu poziomu z 40 do 45
  • Bezpłatny dostęp do dodatku The Hidden Ones dla posiadaczy Przepustki Sezonowej

Próby Bogów

Mamy nadzieję, że jednym z twoich noworocznych postanowień jest pokonanie wszystkich trzech bogów, o ile jeszcze nie udało ci się tego dokonać! W tym miesiącu będzie okazja, by raz jeszcze zmierzyć się z każdym z dwóch bóstw.

  • Anubis - 9–16 stycznia
  • Sobek - 23–30 stycznia

Aktualizacje sklepu w grze oraz Ubisoft Club

Pakiet Wszechmogącego – 16 stycznia

Jan Update_Almighty Pack

Pakiet For Honor - 30 stycznia

Jan Update_For Honor Pack

Ubisoft Club

Strój Przysięga Strażnika - 30 stycznia

Jan Update_Warden Outfit

Możesz zdobyć ten strój jako nagrodę Ubisoft Club za 40 Jednostek Uplay.

Przedmioty Arlekin i Ciach-Ciach – styczeń 2018

Jan Update_Harlequin + Chop Chop

Dobre wieści! Uzbrojenie, dostępne dotychczas tylko w ramach konkursu na Najlepszą Pracę Społecznościkażdy gracz będzie mógł teraz zdobyć jako nagrodę Ubisoft Club!

Pamiętaj, by podzielić się swoimi przemyśleniami i uwagami na oficjalnych forach.

Obserwuj nas na Twitterze (@AssassinsCreed), by śledzić najświeższe doniesienia na temat Assassin’s Creed® Origins i korzystaj z hashtagu #AssassinsCreed, by wysyłać nam zdjęcia z trybu fotograficznego, dokumentujące twoją wędrówkę przez Egipt.

Polecane Informacje