arrowLeft arrowRight play asscreedf2 lambda mu hand alpha beta gamma delta epsilon zeta eta theta iota kappa arrow-down pc ps4 ps4 download xbox1 xbox1 download arrow arrow-right arrow-up twitter facebook facebook like glyph-error glyph-all glyph-friends glyph-mine glyph-trending flag filter calendar plus heart
[2017-10-30] EMEA news Tobii - HEADER/THUMB

Funkcje Śledzenia Wzroku z Tobii w Assassin's Creed® Origins

30-10-2017 06:23

Odkryj technologię śledzenia wzroku Tobii, która otwiera nowe perspektywy podczas gry w Assassin's Creed® Origins.Śledzenie wzroku pozwala na interakcję z grą w bardziej intuicyjny sposób, dodając nową formę danych wejściowych, która jest tak starodawna, że ludzie używali jej na długo przed klawiaturami. Albo nawet przed kciukami przeciwstawnymi.

Śledzenie wzroku informuje komputer dokładnie w którym kierunku patrzysz, przez co rozumie on Twoje intencje.

Funkcja śledzenia wzroku Tobii będzie Ci towarzyszyć podczas gry w Assassin’s Creed Origins na wiele różnych sposobów. Tak dokładnie to siedem. Oto lista wszystkich funkcji śledzenia wzroku dostępnych w grze:

AIM AT GAZE Popatrz na to, w co chcesz uderzyć i strzelić. Wyceluj swoim spojrzeniem, bez potrzeby umieszczania celu na środku ekranu. [2017-10-30] EMEA news Tobii - Tobii_aimatgaze-thumb

ENEMY TAGGING To świetnie, że możesz liczyć na Senu, żeby ułatwić dostrzeganie i znakowanie wrogów. A jeszcze lepiej, że możesz automatycznie oznakować swoich wrogów poprzez zwykłe spojrzenie na nich.

LOCK TARGET AT GAZE Zaczyna się bitwa na całego? Wystarczy tylko spojrzec na cel, by go namierzyc i uderzyc, to takie proste! [2017-10-30] EMEA news Tobii - Tobii_locktargetatgaze-thumb

PICK UP AT GAZE Spójrz tylko na cały ten fantastyczny łup! ...jest cały Twój. Twoje oczy ujawniają Twe zamiary, dając Ci ostatecznie to, czego chcesz.

EXTENDED VIEW Eksploruj otoczenie na zupełnie nowym poziomie immersji poprzez rozszerzenie pola widzenia zgodnie z kierunkiem, w którym spoglądasz.

DYNAMIC LIGHT ADAPTATION Kolejna interesująca funkcja immersji, w której światło dopasowuje się do Twojego punktu skupienia bez potrzeby mrużenia oczu!

SUN EFFECTS Spójrz prosto w słońce i zobacz efekt błysku światła na ekranie (bonus: nie ryzykujesz oślepienia!) [2017-10-30] EMEA news Tobii - Tobii_suneffects-thumb

Polecane Informacje