arrowLeft arrowRight play asscreedf2 lambda mu hand alpha beta gamma delta epsilon zeta eta theta iota kappa arrow-down pc ps4 ps4 download xbox1 xbox1 download arrow arrow-right arrow-up twitter facebook facebook like glyph-error glyph-all glyph-friends glyph-mine glyph-trending flag filter calendar plus heart
[2017-10-20] twitch

Ujawniono partnerstwo Twitch i Ubisoft w Assassin's Creed® Origins

20-10-2017 12:00

Od wielu lat Twitch oraz społeczność streamerów rozwijały się, aż w końcu stały się ważnymi graczami w branży. Z ogromną przyjemnością ogłaszamy więc partnerstwo związane z Assassin's Creed® Origins.

Gra jest nowym spojrzeniem na serię Assassin's Creed®, a więc chcieliśmy przedstawić ją tak, jak chcieliby tego sami gracze i umożliwić im zaprezentowanie różnych stylów gry. Assassin's Creed® Origins pełne jest świetnej zawartości, którą można streamować - począwszy od przepięknych lokacji w starożytnym Egipcie poprzez nowy system walki i mechanikę RPG, aż po liczbę zadań, które możemy wykonać.

Aby docenić społeczność Twitch, stworzyliśmy unikatowe przedmioty na wyłączność dla członków Twitch Prime i zgromadziliśmy je w Pakiecie Mistrza Asasynów:

 • Odzienie Aguilara - biegaj po dachach Aleksandrii lub Memfis ubrany jak Aguilar z filmu Assassin's Creed
 • Wierzchowiec Twitch - przemierzaj deltę Nilu lub piaski pustyni z klasą na swoim wiernym koniu
 • Pakiet broni drapieżnika - pozwoli ci pokazać całemu światu twoje umiejętności i niepowtarzalną broń - rzadki miecz „Nieśmiertelny”, rzadką włócznię „Niezłomna trzcina” i rzadki łuk drapieżnika „Kwagga”
 • And an additional "Drachma Pouch"

Aby odblokować zawartość:

 • Krok 1: Musisz mieć konto w serwisie Twitch i subskrypcję Twitch Prime.
  Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz je założyć w oficjalnej witrynie Twitch.
  Aby dowiedzieć się, jak zmienić zwyczajne konto w serwisie Twitch w konto Twitch Prime, zapoznaj się z tym przewodnikiem.
  Odebranie dodatkowej zawartości jest łatwe. Wystarczy odwiedzić oficjalną witrynę Twitch i otworzyć dowolny wybrany kanał. Po lewej stronie znajduje się pasek nawigacyjny. Na tym pasku kliknij pozycję Za darmo z Prime, a następnie pozycję Assassin's Creed Origins. 
 • Krok 2: Zaloguj się na konto Ubisoft, aby połączyć je z kontem Twitch.
  www.assassinscreed.com/twitchredeem
 • Krok 3: Wybierz platformę i zatwierdź. Zawartość będzie dostępna na wybraną platformę po ponownym uruchomieniu gry.

Zawartość na wyłączność dla Twitch Prime możesz odblokować od 27 października do 31 grudnia 2017.

Polecane Informacje