arrowLeft arrowRight play asscreedf2 lambda mu hand alpha beta gamma delta epsilon zeta eta theta iota kappa arrow-down pc ps4 ps4 download xbox1 xbox1 download arrow arrow-right arrow-up twitter facebook facebook like glyph-error glyph-all glyph-friends glyph-mine glyph-trending flag filter calendar plus heart
WIELE ZAPADAJĄCYCH W PAMIĘĆ ZADAŃ
Zanurz się w piaski i zapomniane opowieści Starożytnego Egiptu w ramach wielu niepowtrzalnych misji, które poszerzą twoją wiedzę na temat tego tajemniczego świata.
NOWY SYSTEM ZADAŃ
Opowieści wciągające niczym ruchome piaski

Assassin’s Creed® Origins ma do zaoferowania znacznie więcej niż tylko opowieść o początkach Bractwa. W trakcie swoich wędrówek zaangażujesz się w mnóstwo złożonych, budzących emocje i zapadających w pamięć historii, które tworzą szerszy obraz świata i zamieszkujących go ludzi. Możesz ukończyć tylko wątek fabularny lub zanurzyć się w zadania poboczne.

Misje można wykonywać w dowolnej kolejności, a każda z nich ma do zaoferowania własne tło fabularne oraz cele do zrealizowania i nie jest w żadnym stopniu podobna do innych.NOWY SYSTEM SI
Nieustanna aktywność i nieprzewidywalność

Dzięki nowemu systemowi sztucznej inteligencji, świat Assassin's Creed® Origins jest bardziej responsywny i dynamiczny niż kiedykolwiek wcześniej.

Każda postać zachowuje się w indywidualny sposób, zgodny z jej celami i potrzebami, budzi się, gdy musi, wędruje ulicami, jeśli ma na to ochotę, a po zmierzchu udaje się na spoczynek. Postaci niezależne żyją we własnym rytmie, więc gdy tropisz jakiś cel, nie zawsze będzie on czekał tam, gdzie się go spodziewasz. Dziś może być w innym mieście, a jutro tuż pod twoim nosem.

Ponieważ postaci w świecie gry są bardziej inteligentne, nigdy nie wiesz, kiedy i gdzie natkniesz się na ważne cele, groźnych bandytów, czy nawet walczące ze sobą frakcje, które nie będą zwracały na ciebie uwagi. Świat gry jest pełen życia; nawet wałęsające się tu i ówdzie hipopotamy mogą zaatakować cię znienacka, albo zaszarżować w pełnym pędzie. A jaki będzie twój wpływ na świat Starożytnego Egiptu, zależy wyłącznie od ciebie.

W grze pojawia się też nowy wachlarz przeciwników, w tym także nowi bossowie, z których każdy charakteryzuje się niepowtarzalnym stylem walki.