arrowLeft arrowRight play asscreedf2 lambda mu hand alpha beta gamma delta epsilon zeta eta theta iota kappa arrow-down pc ps4 ps4 download xbox1 xbox1 download arrow arrow-right arrow-up twitter facebook facebook like glyph-error glyph-all glyph-friends glyph-mine glyph-trending flag filter calendar plus heart
 • KRAINA DO ODKRYCIA

  Pożegluj w dół Nilu, odkrywając tajemnice spoczywające w piramidach, staw czoła groźnym starożytnym frakcjom i dzikim bestiom, przemierzając ten potężny i nieprzewidywalny świat.

  Eksploruj
 • WYJĄTKOWA GRA AKCJI-RPG

  Posmakuj zupełnie nowego systemu walki. Zdobądź i wykorzystaj setki rodzajów uzbrojenia o zróżnicowanej charakterystyce i stopniu rzadkości. Poznaj mechanikę gry bazującą na systemie rozwoju i sprawdź swoje umiejętności w starciach z wyjątkowymi i potężnymi przeciwnikami.

  Odkryj swój arsenał
 • ZMIENIAJĄCA SIĘ OPOWIEŚĆ

  Zmierz się z wieloma zadaniami, poznaj fascynujące opowieści, stań do walki z wyjątkowymi postaciami, które los umieści na twojej drodze - od szlachetnie urodzonych, po najpodlejszych łotrów.

  Eksploruj
 • FABUŁA I POSTACI

  Potężne siły przesypują piaski egipskiego przeznaczenia. Poznaj graczy, którzy będą decydowali o losach imperium i dowiedz się, jak wyglądały początki Kreda.

  Eksploruj