arrowLeft arrowRight play asscreedf2 lambda mu hand alpha beta gamma delta epsilon zeta eta theta iota kappa arrow-down pc ps4 ps4 download xbox1 xbox1 download arrow arrow-right arrow-up twitter facebook facebook like glyph-error glyph-all glyph-friends glyph-mine glyph-trending flag filter calendar plus heart
 
AC Home Word Premier Trailer

The Curse of the Pharaohs - Launch TrailerAssassin's Creed Origins

Trailer InysuSetsi Ipsum Set

Learn More

Origin

Tryb fotograficzny

Utrwal swoje wspaniałe przygody w rozległych krainach Starożytnego Egiptu, a następnie podziel się nimi z przyjaciółmi lub obejrzyj zdjęcia wykonane przez innych graczy. Zaloguj się już teraz, by rozpocząć zabawę.

EKSPLORUJ

Origin

ODBĄDŹ PODRÓŻ DO POCZĄTKÓW BRACTWA

Zostań świadkiem wydarzeń, które doprowadziły do narodzin bractywa Asasynów. Odkryj tajemnicę spisku i walcz o wolność Egiptu.

EKSPLORUJ

Origin

NIEBEZPIECZEŃSTWO MA WIELE TWARZY

W cieniu, wśród potężnych przywódców starożytnego Egiptu czają się tajemnicze postacie. Manipulują, aby osiągnąć swój cel i przejąć całkowitą kontrolę nad imperium. Dowiedz się więcej o zakonie starożytnych i ich roli w zbliżającym się upadku Egiptu.

EKSPLORUJ

Origin

ZBLIŻA
SIĘ WOJNA

Starożytny Egipt znalazł sie na skraju wojny. Zobacz starcie wielkich, historycznych osobowości - faraona Ptomeleusza XIII, jego wpływowej siostry Kleopatry, a także legendarnego wodza rzymskiego Juliusza Cezara. Ich starcie zadecyduje o losie imperium.

Początek

GDZIE SIĘ TO
WSZYSTKO ZACZĘŁO

Starożytny Egipt, kraina bogów i przyziemnych intryg, staje się areną bezlitosnej walki o władzę. Odkryj mroczne sekrety i zapomniane podania, dzięki którym staniesz się najważniejszą postacią w dziele założenia Bractwa Asasynów.


         

Informacje o grze

POZNAJ TAJEMNICE STAROŻYTNEGO EGIPTU

Badaj zapomniane grobowce, penetruj piramidy i odkrywaj tajemnice mumii, dawnych bogów i faraonów.

 • KRAINA DO ODKRYCIA

  Pożegluj w dół Nilu, odkrywając tajemnice spoczywające w piramidach, staw czoła groźnym starożytnym frakcjom i dzikim bestiom, przemierzając ten olbrzymi i nieprzewidywalny świat.

  Eksploruj
 • WYJĄTKOWA GRA AKCJI-RPG

  Posmakuj zupełnie nowego systemu walki. Zdobądź i wykorzystaj setki rodzajów uzbrojenia o zróżnicowanej charakterystyce i stopniu rzadkości. Poznaj mechanikę gry bazującą na systemie rozwoju i sprawdź swoje umiejętności w starciach z wyjątkowymi i potężnymi przeciwnikami.

  Odkryj swój arsenał
 • ZMIENIAJĄCA SIĘ OPOWIEŚĆ

  Zmierz się z wieloma zadaniami, poznaj fascynujące opowieści, stań do walki z wyjątkowymi postaciami, które los umieści na twojej drodze - od szlachetnie urodzonych, po najpodlejszych łotrów.

  Eksploruj
 • FABUŁA I POSTACI

  Potężne siły przesypują piaski egipskiego przeznaczenia. Poznaj graczy, którzy będą decydowali o losach imperium i dowiedz się, jak wyglądały początki Kreda.

  EKSPLORUJ
 
 
 
 

Wiadomości od Rady

 
20170927 Council News - Dev Q&A #2: Order of the Ancients

Pytania do twórców gry #2: Zakon starożytnych

PROMOWANE

AC Home Promo Video Launch
starożytny Egipt czeka
ZOBACZ JUŻ TERAZ
History of the hidden blade
Learn More
AC Home Promo Video Preview
Nie jesteśmy już medjay...
ZOBACZ JUŻ TERAZ
Read More

11 Aug

The CODEX: Epizod #6

20170811 Council News - Codex 6
Read More

17 Aug

Pytania do twórców gry #1: walka

20170817 Council News - Dev Q&A #1 Combat
Read More

29 Aug

Współpraca Assassin’s Creed oraz Final Fantasy XV
grafika

20170829 Council News - Cleopatra Cosplay Guide
Read More

27Sep

Pytania do twórców gry #2: Zakon starożytnych

20170927 Council News - Dev Q&A #2: Order of the Ancients